בחרו עמוד

אודות האגודה לגרפולוגיה מדעית בישראל

האגודה הישראלית לגרפולוגיה מדעית נוסדה בשנת 1977 על ידי ד"ר אריה נפתלי ז"ל, חווה רצון ז"ל ורות צוקר ז"ל, במטרה לאגד בתוכה גרפולוגים מקצועיים, לקדם את הגרפולוגיה המדעית, לפעול למען חקר הגרפולוגיה ולפתח את הרמה המקצועית של חבריה.

האגודה פועלת כעמותה על פי תקנון ובכפוף לפיקוח רשם העמותות במשרד המשפטים.

לאחרונה, התקבלה האגודה ל – ADEG, איגוד האגודות הגרפולוגיות באירופה ופועלת על פי הקודים האתיים האירופאיים.

האגודה מנוהלת על ידי הנהלה, הנבחרת אחת לשלוש שנים ומסתייעת בוועדות נוספות, ברו"ח ובעו"ד.

כל חברי האגודה מחוייבים לתקנון האתיקה המקצועית, אשר מחייב בתוכו שמירת סודיות מקצועית, שמירת צנעת הפרט, הגנה על כבודו של הכותב ושמירה על אובייקטיביות ונייטרליות באבחון, ועוד.

האגודה מקיימת, אחת לשנה, בחינות הסמכה מקצועיות לקבלת חברים חדשים לשורותיה. רשאים לגשת לבחינה תלמידים בעלי תואר אקדמי וללא עבר פלילי. על הניגשים לבחינה ללמוד לפחות 300 שעות לימוד אקדמיות אצל מורה שהוא חבר האגודה, על פי תוכנית לימודים ורשימה ביבליוגרפית שאושרו על ידי ועדת הבחינות של האגודה.

האגודה מקיימת מפגשים חודשיים, ימי עיון וכנסים מקצועיים. אנו מזמינים את הקהל הרחב להשתתף במפגשי האגודה, העוסקים בנושאי העשרה שונים ומתקיימים אחת לחודש. (ניתן לפנות אלינו דרך "צור קשר" ונוסיף את שמכם לרשימת התפוצה שלנו).

בנוסף, על מנת להתפתח ולהעשיר את הידע הישיר והעקיף בתחום, אנו עורכים מדי שנה כנס המוקדש לדיון בנושאים גרפולוגיים ונושאים אקטואליים מגוונים.

 

הרשמה לניוזלטר

בואו נשמור על קשר

עקבו אחרינו

הירשמו לניוזלטר שלנו